Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
263.65 GBP
263.65
10-07-2025 09:33:36
| AC adapter included | Yes |
|---|---|
| Battery capacity | 3120 mAh |
| Battery operated | Ja |
| Battery technology | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Battery type | Ingebouwd |
| Bluetooth | Yes |
| Colour | Zwart |
| Depth | 27.6 mm |
| Field of view angle | 130° |
| HD type | 1920x1080 |
| Height | 95.9 mm |
| Internal memory | 65536 MB |
| International Protection IP code | IP67 |
| Lens type | Groothoek |
| Maximum battery life | 12 h |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Operating temperature | -20 - 65 °C |
| Output current | 2 A |
| Output voltage | 5 V |
| Package type | Doos |
| Storage media | Intern geheugen |
| Storage temperature | -25 - 70 °C |
| Supported video modes | 1080p |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Video formats supported | H.264,MOV |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 52.2 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
