Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
85.00 GBP
128.99 GBP
05-05-2024 11:31:35
114.99 GBP
128.99 GBP
26-08-2025 06:48:11
128.99 GBP
128.99 GBP
17-11-2025 17:40:42
| Bus power | 5 V |
|---|---|
| BUS Powered | USB |
| Certification | CE, FCC, BSMI |
| Colour | Aluminium |
| Data transfer rate max | 5000 Mbit/s |
| Depth | 9.85 mm |
| Fingerprint reader | Ja |
| Hard drive capacity | 2048000 MB |
| Hard drive size | 2.5" |
| Hard drive speed | 5400 RPM |
| Height | 78.5 mm |
| Interface | SATA |
| Thunderbolt technology | Nee |
| Type | HDD |
| USB version | 3.0 ( |
| Width | 114.5 mm |
