Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
10.99 GBP
10.99 GBP
29-04-2026 17:52:57
| Height | 137 mm |
|---|---|
| Imprint | Watkins Publishing |
| ISBN | 9781786780331 |
| Languages | English |
| Number of pages | 256 |
| Publisher | Watkins Media |
| Spine width | 26 mm |
| Weight | 332 g |
| Width | 217 mm |
