Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Edition | Graphic ed |
|---|---|
| Height | 170mm |
| Imprint | IDW Publishing |
| ISBN | 9781684051229 |
| Languages | English |
| Number of pages | 152 |
| Publication date | 20 Feb 2018 |
| Publisher | Diamond Comic Distributors, Inc. |
| Spine width | 10mm |
| Weight | 510g |
| Width | 260mm |
