Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
10.99 GBP
13.98 EUR
16-05-2026 18:57:52
13.98 GBP
13.98 EUR
16-05-2026 19:59:32
| Dimensions | 129.54 x 203.2 x 10.16mm | 90.72g |
|---|---|
| Edition statement | Main |
| Format | 112 pages |
| Height | 198 mm |
| Imprint | Faber & Faber |
| ISBN | 9780571117420 |
| Languages | English |
| Number of pages | 70 |
| Publication date | 16 Mar 1995 |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Spine width | 8 mm |
| Weight | 94 g |
| Width | 128 mm |
