Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
42.99 GBP
42.99 GBP
14-10-2025 08:20:30
| Height | 158 mm |
|---|---|
| Imprint | Red Globe Press |
| ISBN | 9781137605184 |
| Languages | English |
| Number of pages | 316 |
| Publisher | Macmillan Education UK |
| Spine width | 21 mm |
| Weight | 566 g |
| Width | 234 mm |
