Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
8.99 GBP
8.99 EUR
27-04-2026 01:51:17
| Author | Andy Mulligan |
|---|---|
| Country of publication | UNITED KINGDOM |
| Dimensions | 129 x 198 x 14mm | 159g |
| Edition | Reprint |
| Edition statement | New ed. |
| Format | 224 pages |
| Height | 197 mm |
| Imprint | Definitions |
| ISBN | 9781909531130 |
| Languages | English |
| Number of pages | 210 |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | RHCP |
| Spine width | 16 mm |
| Status | In Print |
| Weight | 162 g |
| Width | 130 mm |
