Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
42.99 GBP
42.99 GBP
03-04-2026 06:19:39
| Height | 236 mm |
|---|---|
| Imprint | W.W. Norton and Company |
| ISBN | 9780393704570 |
| Languages | English |
| Number of pages | 384 |
| Publication date | 17 Oct 2006 |
| Publisher | W. W. Norton & Company |
| Spine width | 29 mm |
| Weight | 744 g |
| Width | 163 mm |
