Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.99 GBP
18.67 GBP
price not updated
-46% Used Product
Sponsored Trauma is Really Strange by Steve Haines. Art by Sophie Standing. Book The Cheap
10.00 GBP
18.67 GBP
25-04-2026 09:56:45
10.99 GBP
18.67 GBP
27-04-2026 16:49:40
18.67 GBP
18.67 GBP
27-04-2026 22:11:59
| Edition | First edition |
|---|---|
| Height | 173 mm |
| Imprint | Singing Dragon |
| ISBN | 9781848192935 |
| Languages | English |
| Number of pages | 32 |
| Publisher | Jessica Kingsley Publishers |
| Spine width | 10 mm |
| Weight | 110 g |
| Width | 230 mm |
