Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| 3-leg | Loudspeakers |
|---|---|
| Closed size | 30 tot 40cm |
| Colour | 58 mm |
| Includes quick release plate | Yes |
| Includes tripodhead | Yes |
| Material | Koolstof, Magnesium |
| Maximum load | 7 to |
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Minimum height | 34 |
| Number of legs | 3 leg(s) |
| number of sections | 5 |
| Purpose | Digital/film cameras |
| Weight | 980 g |
