Veratron A2C1747140001 Liquid Level Sensor 400mm
Brand
Vdo
Sponsored
Vdo Tubular Liquid Level Sensor 400 Mm Silver 240-33 Ohm unisex
Waveinn.com
Access to the deal
Related products
Tubería Pro-Level 200 mm 0‑180 Ω
View Product
VERATRON A2C1745800001 500 mm Deep‑Pipe Pressure Transmitter – 0–180 Ω
View Product
VERATRON Deep-Pipe Level Sensor 750mm - 0 to 180 Ohm