Jensen 15-Inch Guitar Speaker - SP-JEN-MOD6-15-4, JCH615-4 Model
Brand
Jensen
Deals
Characteristics
Sponsored
This site contains affiliate links for which we may receive compensation.
More information
Sponsored
2026 Jensen Mod 6-15, 4 ohm Green
Reverb (US)
41.70
Access to the deal
Related products
Jensen C15N 50W 15" Replacement Speaker 8 Ohm