Jensen Chicago 8Ohm Speaker SP-JEN-MOD12-70-8
Brand
Jensen
Deals
Characteristics
Sponsored
This site contains affiliate links for which we may receive compensation.
More information
Sponsored
2026 Jensen Mod 12-70, 8 ohm Green
Reverb (US)
Access to the deal
Related products
Jensen SP-JEN-MOD10-35-8 New Release 2017
View Product
2017 Jensen 12" 70W Guitar Speaker