V7 8GB DDR4 PC4-17000 2133Mhz 1.2V SERVER REG Server Memory Module - V7170008GBR | Kaicus USA
V7 8GB DDR4 PC4-17000 2133Mhz 1.2V SERVER REG Server Memory Module - V7170008GBR
Brand: V7
Model: V7170008GBR
MPN: V7170008GBR
SKU: V7170008GBR
Certification CE
Component for PC/server
Internal memory 8 GB
Internal memory type DDR4
Memory clock speed 2133 MHz
Memory form factor 288-pin DIMM
Package depth 550 mm
Package Height 150 mm
Package width 170 mm