Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| AC input frequency | 50 Hz |
|---|---|
| AC outlet types | Type E (FR) |
| Cable length | 2 m |
| Depth | 110 mm |
| Height | 62 mm |
| LED indicators | Yes |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Non-operating altitude | 0 - 15000 m |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 365 mm |
| Package Height | 170 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 64 mm |
| Response time | 0.001 ms |
| RoHS compliance | Yes |
| Surge energy rating | 2690 J |
| Weight | 830 g |
| Width | 326 mm |
