Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
63.99 GBP
63.99 GBP
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| AC outlet types | Type G (BS 1363) |
| Cable length | 2.44 m |
| Certification | REACH |
| Depth | 42 mm |
| Height | 372 mm |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Non-operating altitude | 0 - 15000 m |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Package depth | 51 mm |
| Package Height | 381 mm |
| Package width | 216 mm |
| RoHS compliance | Yes |
| Surge energy rating | 2500 J |
| Weight | 1.23 kg |
| Width | 122 mm |
