Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
36.24 GBP
36.24 GBP
01-04-2026 13:33:29
| AC adapter included | Yes |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 4.62 A |
| Output Power | 90 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Supplementary power connectors | 1 |
