Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
14.90 GBP
79.28 GBP
15-05-2025 14:17:14
19.99 GBP
79.28 GBP
23-12-2025 22:39:16
22.50 GBP
79.28 GBP
15-05-2025 06:39:36
79.28 GBP
79.28 GBP
21-05-2025 04:25:48
79.28 GBP
79.28 GBP
21-05-2025 12:00:24
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colours | Yes |
| Country of origin | China |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Multipack | No |
| Pallet height | 103.2 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Red |
| Products per pallet | 2450 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
