Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
157.04 GBP
251.32 GBP
05-08-2024 07:30:17
251.32 GBP
251.32 GBP
14-03-2025 14:12:41
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | WorkForce Pro WF-C5710 WorkForce Pro WF-C5790 WorkForce Pro WF-C5290 WorkForce Pro WF-C5210 |
| Country of origin | Indonesia |
| Maximum capacity | 500 sheets |
| Package Height | 465 mm |
| Package width | 240 mm |
| Pallet height | 63 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Products per pallet | 16 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Paper tray |
