Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
14.89 GBP
25.50 EUR
02-04-2026 12:04:40
14.89 GBP
25.50 EUR
02-04-2026 15:15:45
17.99 GBP
25.50 EUR
02-04-2026 06:50:46
18.00 GBP
25.50 EUR
02-04-2026 06:12:50
24.38 GBP
25.50 EUR
02-04-2026 12:16:38
25.50 GBP
25.50 EUR
02-04-2026 09:06:23
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
|---|---|
| Master (outer) case gross weight | 393 g |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946670294 |
| Master outer case height | 14.6 cm |
| Master outer case length | 26 cm |
| Master outer case width | 10.2 cm |
| OEM | C13T03A34010, 603XL |
| OEM code | C13T03A34010 |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Products per pallet | 3400 pc(s) |
