Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
3042.51 GBP
3186.99 GBP
16-05-2026 13:30:49
3186.99 GBP
3186.99 GBP
16-05-2026 18:43:24
| AC adapter included | Yes |
|---|---|
| ADF scan speed b/w A4 | 90 ppm |
| Auto document feeder ADF input capacity | 120 sheets |
| Colour | Black, White |
| Daily duty cycle maximum | 40000 pages |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 6.86 cm (2.7") |
| Harmonized System HS code | 84716070 |
| In stock | Y |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum ISO A-series paper size | A3 |
| Operating relative humidity | 15 - 80 % |
| Optical scanning resolution | 600x600 |
| Power consumption | 20 W |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Power Supply Type | AC |
| Scanner type | Sheet-fed scanner |
| Sensor type | CIS |
| Storage relative humidity | 15 - 85 % |
| Weight | 5.8 kg |
| Width | 371 mm |
