Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
11.99 GBP
17.35 GBP
02-04-2026 13:53:17
14.88 GBP
17.35 GBP
02-04-2026 12:16:26
17.35 GBP
17.35 GBP
02-04-2026 09:07:40
| Colour | White |
|---|---|
| Finish type | Gloss |
| Form factor | Copier or Printer Paper |
| Harmonized System HS code | 37032000 |
| Height | 15 cm |
| Master outer case height | 29 cm |
| Master outer case length | 32 cm |
| Master outer case width | 23 cm |
| Media Weight | 183 g/m |
| Pack quantity | Product Comprises 1 Pack(s) - Each Containing 20 Sheet(s) |
| Paper size | A4 |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Products per pallet | 3600 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 10 cm |
