Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
8.20 GBP
17.33 EUR
23-05-2026 06:24:06
8.20 GBP
17.33 EUR
23-05-2026 05:15:31
11.84 GBP
17.33 EUR
22-05-2026 19:38:29
12.99 GBP
17.33 EUR
23-05-2026 05:06:26
13.99 GBP
17.33 EUR
23-05-2026 04:19:31
15.99 GBP
17.33 EUR
23-05-2026 08:40:38
17.33 GBP
17.33 EUR
23-05-2026 01:54:06
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Capacity | 70 ml |
| Colour | Grey |
| Country of origin | Indonesia |
| Form factor | Bottle |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| In stock | Y |
| Ink colours | Cyan |
| ISPC Code | 43150 |
| Master outer case height | 20.3 cm |
| Master outer case length | 43.5 cm |
| Master outer case width | 23.2 cm |
| Original / Compatible | Original Manufacturer |
| Pack quantity | 1 |
| Package depth | 145 mm |
| Package Height | 62 mm |
| Package width | 80 mm |
| Pallet height | 3.39 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Products per pallet | 1260 pc(s) |
| Single or multi colour cartridge | Single |
| Spicers Number | 169887 |
| Type | Inkjet Cartridges |
| Vow Number | EP64848 |
| Yield | Pages |
