Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
95.48 GBP
101.99 GBP
05-05-2024 11:26:24
101.99 GBP
101.99 GBP
23-12-2025 22:37:56
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Compatibility | WorkForce AL-M320DN/AL-M310DN/AL-M220DN |
| Country of origin | Vietnam |
| Form factor | Cartridge |
| Package depth | 288 mm |
| Package Height | 98 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 133 mm |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Yield | Pages |
