Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
8.17 GBP
15.99 EUR
27-05-2026 23:15:35
8.17 GBP
15.99 EUR
28-05-2026 00:22:06
8.71 GBP
15.99 EUR
27-05-2026 22:35:23
10.04 GBP
15.99 EUR
28-05-2026 00:45:02
11.84 GBP
15.99 EUR
26-05-2026 19:54:29
13.99 GBP
15.99 EUR
26-05-2026 21:22:24
15.70 GBP
15.99 EUR
27-05-2026 20:27:51
15.99 GBP
15.99 EUR
28-05-2026 02:22:07
| Box content | 1 x Ink Cartridge |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Master (outer) case gross weight | 4.72 kg |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946643540 |
| Master outer case height | 15 cm |
| Master outer case length | 48 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| OEM code | C13T03R340 |
| Printing colours | Magenta |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Products per pallet | 1350 pc(s) |
