Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
37.32 GBP
37.32 GBP
09-09-2025 08:50:05
| Diameter | 1.1 cm |
|---|---|
| Label colour | Black on yellow |
| Master outer case height | 20.2 cm |
| Master outer case length | 46 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Tape Length | 2.5 m |
| Tape width | 2.4 cm |
