Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Compatibility | PowerLite 1940W, 1945W, 1950, 1955, 1960, and 1965 |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Package depth | 435 mm |
| Package Height | 315 mm |
| Package width | 90 mm |
| Pallet height | 49.5 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 30 pc(s) |
