Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Black toner page yield | 9500 pages |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | AcuLaser C3800N AcuLaser C3800DTN AcuLaser C3800DN |
| Country of origin | China |
| Package depth | 370 mm |
| Package Height | 220 mm |
| Package width | 140 mm |
| Pallet height | 83 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 70 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 1.5 kg |
