Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
4826.81 GBP
6966.71 GBP
20-06-2025 16:18:25
5259.99 GBP
6966.71 GBP
23-12-2025 22:38:18
5263.68 GBP
6966.71 GBP
16-06-2024 04:03:14
6966.71 GBP
6966.71 GBP
21-06-2024 07:32:48
| Buffer size | 128 KB |
|---|---|
| Colour | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | Japan |
| Energy Star certified | Yes |
| Maximum number of copies | 9 copies |
| Maximum print size | A4 (210 x 297 mm) |
| Maximum print speed | 1550 cps |
| Maximum resolution | 240 x 144 DPI |
| Package depth | 840 mm |
| Package Height | 485 mm |
| Package width | 505 mm |
| Pallet height | 2.03 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Power consumption (StandBy) | 7.5 W |
| Power requirements | 100-240V, 50-60Hz |
| Print head life | 400000 million characters |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 4 pc(s) |
| Standard interfaces | Ethernet |
| Weight | 34 kg |
