Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Buffer size | 128 KB |
|---|---|
| Built-in barcodes | Code 39,POSTNET,UPC-A,UPC-E |
| Colour | No |
| Country of origin | Japan |
| Energy Star certified | Yes |
| I/O ports | 1 x IEEE 1284 1 x Serial 1 x USB (1.1) |
| Maximum print size | A4 (210 x 297 mm) |
| Maximum resolution | 240 x 144 DPI |
| Package depth | 840 mm |
| Package Height | 485 mm |
| Package width | 505 mm |
| Pallet height | 100 cm |
| Pallet width | 120 cm |
| Power requirements | 100-240V, 50-60Hz |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 4 pc(s) |
| Weight | 34 kg |
