Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Country of origin | Taiwan |
|---|---|
| Depth | 100 mm |
| Display number of lines | 2 lines |
| Height | 68 mm |
| Interface | USB 2.0 |
| Package depth | 235 mm |
| Package Height | 80 mm |
| Package width | 127 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 270 g |
| Width | 130 mm |
