Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto document feeder ADF input capacity | 30 sheets |
| Built-in display | Yes |
| Cartridges included | Ja |
| Colour | Zwart |
| Colour display | Nee |
| Copying | Kopiëren in kleur |
| Country of origin | Indonesia |
| Depth | 377 mm |
| Display diagonal | 5,59 cm (2.2") |
| Energy Star certified | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Fax Memory | 100 pages |
| Fax speed dialing max numbers | 60 |
| Fax transmission speed | 3 sec/page |
| Faxing | Colour faxing |
| Height | 229 mm |
| ISO A-series sizes | A4,A5,A6 |
| ISO B-series | B5 |
| Market positioning | Thuis & kantoor |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum resolution | 5760 x 1440 DPI |
| Mobile Printing Technologies | Apple AirPrint,Epson Connect,Google Cloud Print |
| Modem Speed | 33.6 Kbit/s |
| Near field communication | No |
| Number of standard paper trays | 1 |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Package depth | 615 mm |
| Package Height | 315 mm |
| Package width | 460 mm |
| Pallet height | 2.04 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Power consumption (off) | 0,3 W |
| Power consumption (StandBy) | 1.6 W |
| Power consumption average operating | 11 W |
| Print speed ISO/IEC 24734 colour | 4.5 ipm |
| Print speed ISO/IEC 24734 mono | 9.2 ipm |
| Print technology | Inkjet |
| Printer features | Colour printing,Automatic Document Feeder |
| Printing | Afdrukken in kleur |
| Printing colours | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Printing noise level | 39 dB |
| Quantity per pallet | 12 pc(s) |
| Scan type | Flatbed scanner |
| Scanning | Scannen in kleur |
| Security algorithms | 64-bit WEP,128-bit WEP,WPA-AES,WPA-PSK,WPA-TKIP |
| Standard interfaces | Ethernet, USB 2.0, Draadloze LAN |
| USB port | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 6.3 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 490 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
