Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
444.28 GBP
704.50 EUR
07-02-2026 09:46:14
704.50 GBP
704.50 EUR
28-09-2025 21:46:49
| AC input voltage | 220 - 240 V |
|---|---|
| Colour | No |
| Country of origin | Philippines |
| Depth | 347 mm |
| Duplex printing | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Height | 151 mm |
| Market positioning | Home & Office |
| Maximum duty cycle | 5000 pages per month |
| Maximum input capacity | 251 sheets |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Non-ISO print media sizes | Legal |
| Number of print cartridges | 1 |
| Number of Users | 3 user(s) |
| Package depth | 440 mm |
| Package Height | 410 mm |
| Package width | 280 mm |
| Page description languages | PCL 5e |
| Paper input type | Paper tray |
| Paper tray media types | Plain paper |
| Paper tray media weight | 64 - 90 g/m² |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pallet | 14 pc(s) |
| Recommended duty cycle | 200 - 1000 pages per month |
| Standard interfaces | Ethernet,USB 2.0,Wireless LAN |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Total number of input trays | 2 |
| Total output capacity | 100 sheets |
| USB port | Yes |
| Weight | 4.3 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Width | 375 mm |
