Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Country of origin | Taiwan |
| Device compatibility | POS printer |
| Package depth | 315 mm |
| Package Height | 94 mm |
| Package width | 183 mm |
| Pallet height | 2.59 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 160 pc(s) |
| Type | Display |
