Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
237.19 GBP
250.09 GBP
21-07-2024 03:08:18
250.09 GBP
250.09 GBP
20-06-2025 15:33:41
| Buffer size | 4 KB |
|---|---|
| Character size | 1.2 mm (W) x 3.1 mm (H) / 1.6 mm (W) x 3.1 mm (H) |
| Color | Light grey |
| Colour | No |
| Colours | No |
| Compatible operating systems | Windows 2000, XP, Vista |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 248 mm |
| Electromagnetic compatibility | VCCI class A, FCC class A, CE marking, AS / NZS 3548 class B |
| Height | 139 mm |
| Maximum number of copies | 1 copies |
| Maximum print speed | 200 cps |
| Mean time between failures | 180000 h |
| Package depth | 325 mm |
| Package Height | 215 mm |
| Package width | 300 mm |
| Pallet height | 100 cm |
| Pallet width | 120 cm |
| Power consumption | 31 W |
| Printing media thickness | 0.06/0.085 |
| Quantity per pallet | 56 pc(s) |
| Safety | UL, CSA, TÜV (EN60950) |
| Weight | 2.5 kg |
| Width | 160 mm |
