Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Country of origin | China |
| OEM code | C13S053025 |
| Package depth | 530 mm |
| Package Height | 280 mm |
| Package width | 240 mm |
| Page yield | 100000 pages |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 32 pc(s) |
| Weight | 2.26 kg |
