Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
943.99 GBP
943.99 EUR
01-05-2026 07:19:45
| AC input voltage | 198 - 264 V |
|---|---|
| Built-in barcodes | CODABAR (NW-7),Code 39,Industrial 2/5,Matrix 2/5,POSTNET,UPC-A,UPC-E |
| Maximum print speed | 738 cps |
| Operating relative humidity | 10 - 80% |
| Operating temperature | 5 - 35 °C |
| Power consumption | 55 W |
| Print head | 9-pin |
| Products per pallet | 14 pc(s) |
| Standard interfaces | Ethernet, USB |
| Storage relative humidity | 30 - 60% |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
