Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
14.99 GBP
137.19 EUR
23-12-2025 22:38:28
104.99 GBP
137.19 EUR
06-04-2025 14:20:13
105.01 GBP
137.19 EUR
10-04-2025 23:09:14
105.06 GBP
137.19 EUR
12-04-2025 03:35:31
137.19 GBP
137.19 EUR
20-06-2025 15:33:34
| Compatibility | Epson L100/L110/L200/L300/L355/L550 |
|---|---|
| Country of origin | Indonesia |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Multipack | No |
| Package depth | 145 mm |
| Package Height | 80 mm |
| Package width | 62 mm |
| Pallet height | 112 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 1260 pc(s) |
| Type | Original |
