Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.93 GBP
9.93 GBP
13-10-2024 17:26:38
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Label colour | Black on yellow |
| Master outer case height | 20.2 cm |
| Master outer case length | 46 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| Package type | Box |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tape Length | 9 m |
| Tape width | 6 mm |
