Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour | Yes |
| Compatibility | C9100, C9100B, C9100DT, C9100PS |
| Country of origin | Japan |
| Package depth | 449 mm |
| Package Height | 91 mm |
| Package width | 103 mm |
| Pallet height | 96 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 162 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 600 g |
