Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Label colour | Black on silver |
| Master outer case height | 20.2 cm |
| Master outer case length | 46 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| Package depth | 29 mm |
| Package Height | 90 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 75 mm |
| Pallet height | 64 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Products per pallet | 140 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tape Length | 9 m |
| Tape width | 1.2 cm |
