Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
1503.30 GBP
1503.30 GBP
14-03-2025 14:12:39
| Buffer size | 128 KB |
|---|---|
| Built-in barcodes | Code 39,Code-128 Codabar Library,EAN13,EAN8,Interleaved 2/5,UPC-A,UPC-E |
| Colour | No |
| Country of origin | Indonesia |
| Depth | 375 mm |
| Energy Star certified | Yes |
| Height | 177 mm |
| Mac compatibility | No |
| Package depth | 735 mm |
| Package Height | 451 mm |
| Package width | 295 mm |
| Pallet height | 4.59 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print head | 24-pin |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 14 pc(s) |
| Standard interfaces | Parallel,USB 2.0 |
| Weight | 9.4 kg |
| Width | 612 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
