Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
202.99 GBP
202.99 EUR
23-12-2025 22:38:28
| Black toner page yield | 8000 pages |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Colour | Black |
| Colour toner page yield | 2000 pages |
| Country of origin | China |
| Depth | 86 mm |
| Height | 99 mm |
| Multipack | No |
| OEM code | SU323A |
| Operating relative humidity | 10 - 90% |
| Package depth | 285 mm |
| Package Height | 85 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 98 mm |
| Pallet height | 53.8 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 480 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 520 g |
| Width | 283 mm |
