Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
36.99 GBP
36.99 GBP
23-12-2025 22:39:15
| Box content | 1 x Ribbon |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Capacity | standard capacity |
| Colour | Multicolour |
| Compatibility | LQ-300/300+II |
| Country of origin | China |
| Original or compatible | Original |
| Package depth | 335 mm |
| Package Height | 90 mm |
| Package width | 45 mm |
| Pallet height | 100 cm |
| Pallet width | 120 cm |
| Print colour | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Print head | 24-pin |
| Print technology | Dot Matrix |
| Quantity per pallet | 1200 pc(s) |
