Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
141.09 GBP
141.09 EUR
02-04-2026 12:17:51
| Finish type | Lustre |
|---|---|
| Master (outer) case gross weight | 20.8 g |
| Master outer case height | 20.5 cm |
| Master outer case length | 51 cm |
| Master outer case width | 35.5 cm |
| Media size (1 slide) | A3+ |
| Media Weight | 250 g/m |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Products per pallet | 80 pc(s) |
