Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
17.99 GBP
80.05
23-12-2025 22:39:16
22.04 GBP
80.05
01-04-2025 00:15:22
80.05 GBP
80.05
02-05-2025 11:06:43
| Compatibility | Mobilink P60II, P80 / P80 PLUS |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Package depth | 243 mm |
| Package Height | 52 mm |
| Package width | 184 mm |
| Power supply type | Universal |
| Purpose | Printer |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 648 pc(s) |
