Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
136.78 GBP
144.28 GBP
01-04-2026 13:34:21
143.99 GBP
144.28 GBP
01-04-2026 08:04:03
144.28 GBP
144.28 GBP
01-04-2026 16:21:36
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | ColorWorks C7500G |
| Country of origin | China |
| Form factor | Cartridge |
| Ink colours | Cyan |
| Ink volume | 294.3 ml |
| Original / Compatible | Original Manufacturer |
| Pack quantity | 1 |
| Package depth | 80 mm |
| Package Height | 15 mm |
| Package width | 70 mm |
| Single or multi colour cartridge | Single |
| Type | Original |
