Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
3222.50 GBP
3234.02 GBP
30-06-2024 00:38:18
3234.02 GBP
3234.02 GBP
22-04-2024 20:01:32
| Built-in display | Yes |
|---|---|
| Cartridges included | Yes |
| Colour | Grey |
| Copying | No |
| Country of origin | China |
| Depth | 813 mm |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 2.7" |
| Display Diagonal | 6.86 cm (2.7") |
| Drivers included | Yes |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Harmonized System HS code | 84433210 |
| Height | 1128 mm |
| ISO A-series sizes | A0, A1, A2, A3, A3+, A4 |
| JIS B-series sizes | B1, B2, B3, B4 |
| Manual | Yes |
| Maximum print size | A0 (841 x 1189 mm) |
| Maximum resolution | 2880 x 1440 DPI |
| Package depth | 1910 mm |
| Package Height | 820 mm |
| Package width | 1050 mm |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Power consumption (StandBy) | 3 W |
| Power supply | 64 W |
| Print technology | Inkjet |
| Printing colours | Black,Cyan,Magenta,Matte black,Yellow |
| Printing noise level | 50 dB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scanning | No |
| USB connector | USB Type-A |
| USB port | Yes |
| Weight | 92 kg |
| Width | 1608 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
