Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
48.82 GBP
63.80 EUR
05-08-2024 07:30:20
52.19 GBP
63.80 EUR
01-10-2024 07:38:36
53.99 GBP
63.80 EUR
01-10-2024 07:38:39
57.07 GBP
63.80 EUR
22-01-2025 01:56:47
63.80 GBP
63.80 EUR
02-11-2024 11:54:44
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour ink page yield | 1700 pages |
| Compatibility | WorkForce Pro WF-C8190, WF-C8610, WF-C8690 |
| Country of origin | China |
| OEM code | T04C2 |
| Package depth | 190 mm |
| Package Height | 115 mm |
| Package width | 26 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
