Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
23.33 GBP
23.33 GBP
25-03-2025 11:05:09
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink page yield | 300 pages |
| Colour ink volume | 4.2 ml |
| Colours | Yellow |
| Compatibility | - WorkForce Pro WF-3725DWF - WorkForce Pro WF-3720DWF |
| Country of origin | China |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T34644020 |
| Package depth | 26 mm |
| Package Height | 102 mm |
| Package type | Blister |
| Package width | 145 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Quantity per pallet | 3400 pc(s) |
| Type | Original |
